Daily Chrzan #30 & #31

PLENG
Codzienna dawka Chrzanu.A daily dose of Chrzan.
Nie uwierzycie, ale wczoraj cały dzień nie było prądu. Komuś się nie podoba, że tworzę blog. A znalazłam motylki złączone dupami.You won't believe me, but there was a power outage all yesterday. Someone doesn't like that I make the blog. And I found butterflies attached at butts.

1.png

2.png

3.png

CiszaSilence
Muszę napisać o tym lifehacku. Sąsiad nieustannie wierci albo ktoś nie potrafi wytrzymać minuty bez wydawania dźwięków? Rok temu kupiłam słuchawki ochronne i założyłam wraz z dousznymi. Nie wyobrazicie sobie jaką ulgą było pierwsze usłyszenie wyłącznie szumu wiatru.I must write about this lifehack. Neighbor is constantly drilling, or someone can't withstand a minute without making sounds? A year ago, I bought earmuffs and used them with earbuds. You can't imagine what relief was the first hearing of wind noise only.

4.png

Odetnij sięCut yourself off
Dzisiaj na spacerze powiedziałam pewnej osobie "Dzień dobry" i tylko popatrzyła na mnie chłodno. Poprzednim razem zachowała się tak samo. Zrobiłam więc z nią to, co należy: umieściłam na blackliście i zmutowałam. Uważam, że niemiłe zdarzenia trzeba wykorzystywać i przekuwać ostrza na monety. Nigdy nie daj się ugryźć tym zombiakom.Today on a walk, I told one person: "Good morning," and she only looked at me coldly. Previously it was the same. So I did what I should: put her on the blacklist and muted. I believe you should use unpleasant events and turn the blades into coins. Don't allow the zombies to bite you.