Daily Chrzan #4

PLENG
Codzienna dawka Chrzanu.A daily dose of Chrzan.
❗️Ostrzeżenie przed epilepsją, na końcu posta jest błyskający gif.❗️❗️Epilepsy warning, there's a flashing gif at the end of the post.❗️
Dałam wiośnie szansę, a ona spaliła mi mordę. Nie polubimy się. Dzisiaj chowam się w domu lub w cieniu drzew i popijam zimne napoje.I gave spring a chance, and she burned my face. We just can't be mates. Today I hide at home or in the shadow of trees and drink cold beverages.

1.png

PepsiCoca-Cola
W mojej głowie trzy puszki Pepsi to niewiele. Jednak to prawie litr, a w nim sto pięć gramów cukru. Nasypałam tyle do miseczki i stwierdziłam, że niektórym wystarczy na dwa tygodnie słodzenia herbaty. Niby za dużo na jeden dzień, ale to jak z płaceniem kartą: nie widzisz znikających papierków, więc jest łatwiej. Przerzucam się na wersję zero albo kefir. Kefir jest śmieszny, przypomina mi gazowane mleko.In my head, three cans of Cola are not much. However, it's almost a liter with one hundred and five grams of sugar in it. I put the amount in a small bowl, and for some people, it will be enough for two weeks of sweetening tea. It seems too much in one day, but it's like paying with a card: you don't see disappearing papers, so it's easier. I switch to the zero version or kefir. Kefir is funny; it tastes like carbonated milk to me.

2.png

Burza nadchodziStorm is coming
Nareszcie normalna pogoda. Czytałam, że Bill Gates chce przyciemnić Słońce, żeby pomóc w walce z globalnym ociepleniem. Proszę, zrób to. Wiem, że mnie słyszysz, ponieważ się szczepiłam.Good weather at last. I read that Bill Gates wants to dim the Sun to help fight global warming. Please, do it. I know you hear me because I got vaccinated.

#.png

$.png

T.gif